58. Међународни Сајам књига

У четвртак 24.10.2013. студенти Високе медицинске школе струковних студија у Ћуприји су посетили 58. по реду Међународни Сајам књига у Београду, заједно са представницима Парламента и библиотекарком Школе.

У целодневној посети студенти су имали прилике да се упознају са многим новим издањима стручне литературе и белетристике, разгледају штандове Универзитета који су промовисали своје институције, а нарочиту добродошлицу имали су од стране ВТСС Чачак, са којима је Парламент наше школе у пријатељским односима још од овогодишњих Сусрета Струковних студија Србије.

У касним поподневним часовима кренули смо назад за Ћуприју, пуни утисака, богатији за једно ново искуство и неколико књига.

Овим путем се захваљујемо Високој медицинској школи струковних студија у Ћуприји што нам је омогућила присуство на Сајму и свима који су подржали ову посету.

Надамо се да ће наредне године интересовање студената бити веће захваљујући утисцима студената који су били ове године.

Динић Јулијана,
секретар Студентског парламента