Дан медицинског факултета ВМА

На Војномедицинској академији 02.03.2017. године обележен је Дан Медицинског факултета ВМА Универзитета одбране у Београду. Скупу су присуствовали Његова светост партријарх српски Иринеј, заменик начелника Управе за војно здравство пуковник др Угљеша Јовичић, продекани Универзитета одбране, начелник Војне академије генерал-мајор Горан Зековић, В.Д. Директор Високе медицинске школе струковних студија у Ћуприји, др сци. мед. Христос Алексопулос, проф. струк. студ., академици, професори, кадеткиње и кадети.

В.Д. Директор Високе медицинске школе струковних студија у Ћуприји, др сци. мед. Христос Алексопулос, проф. струк. студ. и заступник начелника ВМА пуковник проф. др Мирослав Вукосављевић договорили су се да се у скорије време организује састанак ради унапређења сарадње између Војномедицинске академије у Београду и Високе медицинске школе струковних студија у Ћуприји.