Едукација из области палијативног збрињавања

Поштовани,

Центар за палијативно збрињавање и палијативну медицину „BELhospice“ у сарадњи са Високом медицинском школом струковних студија из Ћуприје организује едукацију у области палијативног збрињавања у просторијама Високе медицинске школе струковних студија из Ћуприје у периоду од 03-18. новембра 2017. године. Едукација ће бити спроведена кроз 5 једнодневних курсева који ће трајати од 09-17,00 часова по следећем распореду:

1. 11. 2017. Палијативно збрињавање:основни принципи и филозофија
  2. 11. 2017. Палијативно збрињавање: подршка пацијенту и породици
  3. 11. 2017. Палијативно збрињавање: контрола симптома и стања 1
  4. 11. 2017. Палијативно збрињавање: контрола симптома и стања 2
  5. 11. 2017. Палијативно збрињавање: на крају живота.

Едукација је намењена лекарима,  медицинским сестрама и социјалним радницима који раде са пацијентима који болују од хроничних, неизлечивих болести у установама Поморавског региона.

Сви курсеви су акредитовани од стране Здравственог савета Србије као домаћи курсеви И категорије и сваки појединачни курс доноси учесницима по 6 поена.

Котизација за сваки појединачни курс по учеснику износи 1500 динара и обухвата учешће на курсу, сертификат, едукативне материјале, кафу у преподневној паузи и ручак. Учесници сами организују и сносе трошкове пута.

Пријаве на следеће емаил адресе:  natasa.milicevic@belhospice.org или jagoda.milijas@belhospice.org

Одржавање ових курсева подржала је Амбасада Краљевине Норвешке у Београду.

Уколико су Вам потребне додатне информације стојимо Вам на располагању

Срдачан поздрав