Извештај ЕНМ размена студената

IMAG_0202У ковиру ЕНМ модула, у периоду од 04.03. до 16.03.2013. године у школи су на размени студената биле студенткиње из Норвешке Marija Edvardson и Marija Voren. Време проведено у нашој школи искористиле су да упознају начин нашег образовања и заједно са нашим студентима боравиле су на предавањима и практичној настави. Поред тога упознали смо их са нашим историјским и културним знамењем. Такође, искористили смо њихов боравак да их упознамо и са неким од наших наставних база ван Ћуприје: Институт за онкологију и радиологију у Београду и Геронтолошки центар у Јагодини.

Студенти су из наше школе отишли са позитивним утисцима о нашем начину образовања и културолошком утицају на сестринску професију.