Обавештење

Обавештење за студенте ВМШСС у Ћуприји који су аплицирали за учешће на IX КОНГРЕС-у  Национане асоцијације удружења здравствених радника Србије

Поштовани студенти, задовољство нам је да вас обавестимо да је организациони одбор IX КОНГРЕС-а Национане асоцијације удружења здравствених радника Србије донео одлуку да прихвати свих десет радова наших студената за усмену презентацију на секцији студената на Конгресу који ће се одржати у Врњачкој Бањи од 11 -15.октобра 2017.

Школа ће на овај стручни скуп упутити свих десет студената и организовати превоз за осам студената.

Национална асоцијација удружења здравствених радника Србије је све наше студенте ослободила плаћања котизације, на чему им се, у име студената захваљујемо.

Директор ВМШСС у Ћуприји
Др сци. мед. Христос Алексопулос,