Обавештење – специјалистичке струковне студије

Обавештења за студенте специјалистичких струковних студија:

Сви студенти студијског програма Специјалиста струковна медицинска сестра у обавези су да у периоду од 12-16.јануара 2015. године обаве вежбе године на Војномедицинској академији у Београду. Дана 12.01.2015. у 09.00 потребно је да сви студенти буду у холу јужне стране Војномедицинске академије.

У периоду од 19-23.01.2015. године за студенте студијског програма Специјалиста струковна медицинска сестра у одржаће се вежбе и у Општој болници у Ћуприји. Списак студената који је у обавези да обави вежбе у Општој болници у Ћуприји.

За сва питања у вези са одржавањем вежби на специјалистичким струковним студијама из области клиничке праксе можете се обратити наставнику вештина Светлани Миловановић на адресу ceca.milovanovic@gmail.com или на телефон 069/660014.

Дана 24.01.2015. од 15.00 шеф студијског програма Специјалиста струковна медицинска сестра мр Јадранка Урошевић одржаће састанак са студентима на студијском програму Специјалиста струковна медицинска сестра.

Дана 10.01.2015. у 12.00 шеф студијског програма струковни физиотерапеут др Биљана Балов одржаће састанак са студентима специјалистичких студија на студијском програму Специјалиста струковни физиотерапеут.

У периоду од 12-23.01.2015. за студенте студијског програма Специјалиста струковни физиотерапеут године у одржаће се вежбе и у Општој болници у Ћуприји. Дана 12.01.2015. у 09.00 потребно је да сви студенти јаве др Јелени Анђелковић на центру за рехабилитацију Опште болнице у Ћуприји. Списак студената који је у обавези да обави вежбе у Општој болници у Ћуприји.

За сва питања у вези са одржавањем вежби на специјалистичким струковним студијама из области рехабилитација неуролошких болесника можете се обратити др Јелени Анђелковић на адресу jelena.jekaandjelkovic@gmail.com .