Сусрети високих школа струковних школа Србије (вишијада)

Од 15.-19. маја 2017. године у Сунчевом брегу, Бугарска, одржани су сусрети високих школа струковних студија Србије где су се студенти такмичили у различитим спортовима, као и у стручној конференцији коју је организовала Студентска конференција академија струковних студија Србије (СКАССС). На овом такмичењу Висока медицинска школа се надметала у три дисциплине, две спортске футсал и стони тенис и стручној конференцији. На такмичењу стоног тениса учествовала су два студента студијског програма струковна медицинска сестра, друге године, Стефан Стаменковић и Стефан Ивановић који су са манифестације донели златни пехар Високој медицинској школи струковних студија у Ћуприји, који ће заузети почасно место у канцеларији студентског Парламента.