Свечана академија СКАССС-а

Поводом 04. Априла Дана студената, на позив Студентске конференције академија струковних студија Србије представници Високе медицинске школе струковних студија у Ћуприји присуствоваће свечаној академији  која ће бити одржана у Клубу народних посланика где ће поред представника студената свих високих школа струковних студија присуствовати и представници Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Министарства за рад, Комисије за акредитацију и проверу квалитета, Конференције академија струковних студија Србије и директори свих високих школа струковних студија. На свечаној академији биће  уручене награде студентима са најбољим просеком на свим високошколским установама. Трочлану делегацију испред Високе медицинске школе струковних студија у Ћуприји чиниће Председник студентског парламента Јелена Милић, директор Школе др сци. мед. Христос Алексопоулос као и студент генерације Јовић Аница.