Свечана додела диплома

Dodela diploma 10Дана 28.06.2013.године, поводом Видовдана, и ове године у амфитеатру Високе медицинске школе струковних студија у Ћуприји одржана је свечана додела диплома. Поздравну реч одржала је Др Светлана Миљковић, помоћник директора за наставву Високе медицинске  школе струковних студија у Ћуприји, која је након срдачне речи добродошлице присутнима и честитке дипломиранима, указала на потребу целоживотног образовања и усавршавања и пожелела лични и професионални успех.

Церемонији је присуствовала помоћник директора за правне послове, дипл. правник Гордана Кнежевић, као и остало особље школе које наше дипломце пратило у току студија.

Најбољим  студентима у оквиру студијских програма:

1. Милици Вељковић
  2. Виолети Попадић
  3. Милици Нешић
  4. Слађани Милојковић

овом приликом уручене су пригодне награде.

Dodela diploma 01 Dodela diploma 02 Dodela diploma 03 Dodela diploma 04 Dodela diploma 05 Dodela diploma 06 Dodela diploma 07 Dodela diploma 08 Dodela diploma 09