TEMPUS IV пројекат

Учешће у ТЕМПУС IV пројекту

picture

Висока медицинска школа струковних студија у Ћуприји укључена је као партнер ТЕМПУС IV пројекту EACEA – 517200 „Establishing and capacity building of the Southern Serbian – Academy and the National Conference for Vocational Higher Education„.

Партнере у пројекту чине Високе струковне школе јужног региона које чине Академију, високе школе из Немачке, Португалије и Белгије. Аадемија из града Генг у Белгији је носилац овог пројекта, а руководилац пројекта је проф. Andre Govaert.

Партнери пројекта »

У просторијама Привредне коморе у Нишу 8. и 9. новембра 2011. године одржан је састанак са свим учесницима пројекта где је договорено да се:

• Формира управљачки конзорцијум ECBAC пројекта по два преставника из сваке школе
  • По једног преставника из сваке школе за унапређење квалитета међународне сарадње, студентске службе и рачунарске службе

Предложени сарадници за пројекат из наше школе су:

1. проф. др Татјана Симовић – члан конзорцијума, међународна сарадња
  2. предавач мр. Драган Антић – рачунарски центар
  3. Гордана Кнежевић – правна регулатива
  4. Весна Миљковић – финансије
  5. Милан Сретеновић – студентски сервис
  6. Крстић Никола – административни послови
  7. Данило Стругаревић – административни послови

Извештаји

Извештај са 3 састанка Конзоцијума, Врање 18-19.09.2012. год.TEMPUS - Vranje Извештај са 4. састанка Конзоцијума, Ћуприја 12-13.03.2013. год.
tempus
Извештај са обуке у КАХО Синт Ливен, Гент, Белгија, 15-21.09.2013. год.Представници Високих струковних школа из Србије