Упис друге и треће године

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ДРУГЕ И ТРЕЋЕ ГОДИНЕ

Рангирање студената за упис друге и треће године, извршиће се 04.10.2013. године

Упис студената у другу  и трећу годину, вршиће се од 07.10. до 09.10.2013. године на шалтерима студентске службе.

Студенти који су стекли услов за упис године (односно, студенти који су стекли 37 ЕСПБ), потребну документацију за упис могу одмах предати у студентску службу.

Приликом уписа, студенти су у обавези да доставе следећу документацију:

1. 1 ШВ20 образац (узима се у скриптарници школе)
  2. Доказ о уплати осигурања – 400,00 динара на жиро рачун школе
  3. Индекс, са свим уписаним оценама и стручном праксом
  4. Доказ о уплати прве рате школарине – 8.000,00 динара
  5. Уплата прве рате за пренос бодова (уколико студент преноси одређене испите у следећу годину)

Приликом уписа наредне школске године, студенти су у обавези да одаберу изборни предмет који ће слушати у зимском семестру и полагати, и то преко студентског сервиса (on line)

• Студенти смера Струковна медицинска сестра, приликом уписа трећег семестра опредељују се за два од три понуђена изборна предмета које ће слушати у том семестру (Инфективне болести са епидемиологијом, Здравствена нега у рехабилитацији,Ургентна стања)
  • Студенти смера Струковна медицинска сестра приликом уписа петог семестра опредељују се за два од три понуђена изборна предмета које ће слушати у том семестру (Исхрана и дијететика,Здравствена нега старих, Ментална хигијена)
  • Студенти смера Струковни физиотерапеут приликом уписа првог семестра,опредељују се за један од два понуђена предмета који ће слушати у том семестру (Ургентна стања, Фармакологија)
  • Студенти смера Струковни физиотерапеут приликом уписа трећег семестра,опредељују се за један од два понуђена предмета који ће слушати у том семестру (Здравствено васпитање,Здравствени менаџмент)
  • Студенти смера Струковни козметичар-естетичар, приликом уписа петог семестра,опредељују се за један од два понуђена изборна предмета који ће слушати у том семестру (Естетска хирургија, Естетика и декоративна козметика)
  • Студенти смера Струковна медицинска сестра-бабица приликом уписа трећег семестра опредељују се за два од три понуђена изборна предмета које ће слушати у том семестру (Инфективне болести са епидемиологијом, Трансфузиологија, Ургентна стања)
  • Студенти смера Струковна медицинска сестра-бабица приликом уписа петог семестра опредељују се за два од три понуђена изборна предмета које ће слушати у том семестру (Здравствена нега у хирургији2, Здравствена нега у онкологији, Ментална хигијена)
  • Студенти смера Струковни фармацеутски техничар,приликом уписа петог семестра,опредељују се за један од два понуђена изборна предмета који ће слушати у том семестру (Фармацеутска пракса,ОТЦ лекови)

Приликом одабира изборног предмета , студенти су ограничени квотом за сваки предмет

Термини објављивања листа и рокова проговора након завршеног рангирања:

• Привремена ранг листа: 04.09.2013.године у 16.00
  • Приговори на ранг листу: 05.10.2013.године до 12.00
  • Решавање приговора 07.10.2013. године у 10.00
  • Објављивање коначне ранг листе: 07.10.2013. године у 14.00
  • Упис студената: 07.,08. и 09.10.2013.године

Напомена: У разматрање се узимају само приговори који се односе само на евентуалне  грешке у рангирању (погрешно израчунат просек, грешка у броју ЕСПБ бодова итд.)