Конкур за Сусрете високих школа 2017. године

Студентски Парламент Високе медицинске школе струковних студија у Ћуприји расписује

КОНКУРС

за пријаву студената за одлазак на „Сусрете високих школа 2017.“, који ће се одржати од 15. до 19. маја ове године у Бугарској, Сунчев брег. Право пријављивања имају сви редовни студенти Високе медицинске школе струковних студија у Ћуприји, а за такмичарски део пожељно је да студенти имају спортска, односно искуства у писању стручних радова. Рок за пријављивање је 03.04.2017. године.

Приликом пријаве, студент је дужан да достави:

• Копију пасоша,
  • Прву рату за уплату (плаћање се може вршити у две рате, што није обавезно),
  • Потписан документ о одговорности за евентуалне последице понашања на овом скупу.

Некомплетне пријаве неће бити узете у обзир, документ о одговорности можете добити од својих студентских представника у парламенту. Пријаве можете доставити својим представницима у парламенту или особи за контакт која је наведена у дну текста.

БРОЈ МЕСТА ЈЕ ОГРАНИЧЕН!

Контакт особа: Јелена Милић