Обавештење за пријаву испита

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ПРИЈАВУ ИСПИТА У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Обавештавамо све редовне студенте прве, друге и треће године да је пријава испита за јунски испитни рок у периоду од 08. до 10. јуна 2015. године.

Да би били у могућности да пријаве испите у јунском испитном року, студенти су у обавези да измире сва дуговања која имају закључно са 05.06.2015. године.

Студенти који буду уплаћивали школарину након 05.06.2015. године, уколико им уплата буде прокњижена након истека рока за пријаву испита, моћи ће накнадно да пријаве испите по званичном ценовнику Високе медицинске школе струковних студија.

Напомене:

• Измиреним обавезама се сматрају прокњижене уплате на студентском налогу до 05.06.2015. године, а не да је извршена уплата 05.06.2015. године и касније. Исти принцип важи и за уплату за пријаву испита.
  • Молбе за накнадну пријаву испита по ценама за пријаву испита у року, неће бити уважене.

У Ћуприји, 16.4.2015.године

Проф. др Татјана Симовић