Упутство за online наставу

За присуство online настави пре свега, потребно је да сваки студент има налог на Gmail-у.

Својим Gmail налогом ће се улоговати на сајт classroom.google.com и изабрати да је ученик (student). Након пријаве на Google учионицу, потребно је да се пријави на online предмет тако што ће у горњем десном углу кликнути на знак + , а затим Придружи ме предмету, у наредном кораку је потребно да унесу Кôд предмета  и у горњем десном углу потврде на дугме Придружи ме. Код предмета (шифра за online наставу) је истакнут у распореду теоријске и практичне наставе.

Након што су предмети успешно додати студенти ће имати интеракцију са наставницима у виду Google Meet палтформе где ће предметни наставник држати online предавање. Приступ online настави се врши преко Google Календара.

Видео упутство.

Author: РЦ